به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات،  حسن پلارک در دیداری که با حضور معاونین ، مدیران و کارکنان همه معاونتها انجام شد از فعالیتهای خادمان ستاد در سال گذشته تشکر نمود.

وی با ابراز امیدواری برای هرچه بهتر اجرایی شدن برنامه ها و اقدامات در دستور کار گفت: اولین طرح توسعه که در سالهای گذشته شکل گرفته و پیگیری می شد،طرح توسعه حرم مطهر علوی به نام صحن و شبستان حضرت زهرا(س) بود اما با عقد قرارداد در خصوص صحن عقیله بنی هاشم در کربلا و صحن های امام رضا(ع) و امام زمان(عج) در کاظمین به طور جدی تری وارد فاز توسعه ی اعتاب مقدسه شدیم.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات با اشاره به اهمیت این بخش از اقدامات ستاد برای زائرین و حرمها گفت: با اعتبار به دست آمده از تلاشهایی که تاکنون در حرمهای مطهر انجام داده ایم و با توجه به آنچه که پیش رو داریم، باید نسبت به اجرای دقیق و سریع و به موقع طرحها و پروژه ها بیش از پیش حساسیت به خرج دهیم.

وی از تمامی خادمان دست اندرکار ستاد در مرکز و سراسر کشور خواست تا با تلاش بیشتر  نسبت به رفع مشکلات در حوزه خود و بهره وری مناسب در کار سال جدید را آغاز نمایند و کسب توفیق خدمت بیشتر برای اهل بیت(ع) را در طول سال جدید، برای ایشان آرزو نمود.