جلسه هیات امنای ستاد بازسازی عتبات شهرستان شبستر با حضور رییس ستاد بازسازی استان و هیات همراه، امام جمعه محترم، معاون فرماندار و نماینده سپاه شهرستان شبستر برگزار گردید.

حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده امام جمعه محترم شبستر در این جلسه بر لزوم فعالیت میدانی برای جذب وجوهات مردمی تاکید کرده و مناسبت های دینی را زمان مناسبی برای مطرح کردن این کار در هیات های مذهبی عنوان کردند.

رییس ستاد بازسازی استان حاج آقا دانشور نیز با اشاره به فعالیت های گسترده ستاد بازسازی در اعتاب مقدسه از فعالیت های ستاد استان مواردی را عنوان کردند.

ساخت صحن حیدری، بازسازی دیوارهای حرم مطهر، سبک سازی سقف های حرم و ... در نجف اشرف که هزینه ای بالغ بر چهل میلیارد ریال در بر داشته است.

در ادامه حاج آقا دانشور پروژه های در دست اجرا را اینگونه برشمردند :

 

- ساخت ضریح تل زینبیه با هزینه 20 میلیارد ریال

- ساخت سوله انباری برای حرم سیدالشهدا (ع) با هزینه 15 میلیارد ریال

و همچنین در مراحل عقد قرارداد برای ساخت تعداد 10 عدد از درب های نفیس صحن بزرگ حضرت زهرا (س) نجف اشرف با هزینه حدود 35 میلیارد ریال

حاج آقا دانشور علاوه بر موارد فوق اعزام گروه های مختلف فنی و مهندسی و تکنسین به عتبات عالیات را بنا به اعلام نیاز ستاد مرکزی تهران از اولویت های کاری این ستاد اعلام کردند.

لازم به ذکر است هم استانی های مشتاق به خدمت افتخاری در کارهای عمرانی و ساختمانی عتبات عالیات می توانند با مراجعه به دفتر ستاد بازسازی عتبات استان (اینجا کلیک کنید) نسبت به ثبت نام اقدام و اعلام آمادگی نمایند.