جلسه هیات امنای ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان ملکان با حضور اعضای هیات امنا حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا زمانی امام جمعه محترم ملکان، مهندس اسکندرزاده فرماندار محترم شهرستان، جناب سرهنگ اکبری فرمانده محترم سپاه و آقای باقرزاده مسئول ستاد بازسازی شهرستان در بیت امام جمعه ملکان برگزار گردید.

حجت الاسلام زمانی برپایی فرهنگ عاشورا را زنده نگه داشتن شیعه دانسته و این امر را به برکت حرم های مطهر امامان معصوم (ع) و فرصت امروزه فعالیت در عتبات عالیات را نمونه بارزی از این امر دانستند.

ایشان فعالیت برای عتبات را وظیفه هر شخص دانسته و خاطرنشان کردند برای کار عتبات بر کسی منتی نیست.

رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات با تشریح فعالیت های انجام گرفته از طرف ستاد از سال 82

اذعان کردند بازسازی در عتبات در شرف اتمام بوده و ستاد برنامه های خود را در راستای طرح توسعه حرم های مطهر عسکرین (ع) در سامرا، صحن حضرت امام رضا (ع) در کاظمین، طرح سفینه النجات و صحن عقیله العرب در کربلا و بزرگترین پروژه جهان اسلام، صحن جامع حضرت زهرا (س) با زیربنای 220 هزار متر مربع در حال احداث دارد.

مهندس اسکندرزاده فرماندار محترم شهرستان ملکان نیز در خصوص اطلاع رسانی پروژه های انجام شده قبلی و اطمینان بخشی به مردم در اختصاص صحیح مبالغ دریافتی تاکید کردند.

فرمانده محترم سپاه شهرستان جناب سرهنگ اکبری هم در این جلسه با تاکید بر همدلی و همفکری مسئولین شهرستان برای کمک به عتبات عالیات بر تلاش بیشتر در راستای جذب کمک های مردمی تاکید کردند.