رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان آذربایجان شرقی از تحقق بخشی از تعهدات ستاد استان خبر داد
به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات،  دانشور در دیدار با آیت الله صدیقی در تبریز در این باره اظهار کرد: از تعهد 7 میلیاردی این ستاد با جمع آوری نذورات و کمکهای اهدایی در 6 ماه اول سال تاکنون 3  میلیارد تومان تحقق یافته است.

وی افزود: از جمله فعالیت ها و پروژه های دردست اقدام ستاد در اعتاب مقدسه ، مشارکت در توسعه و ساخت  صحن حضرت فاطمه الزهرا (س) در نجف اشرف ، ساخت ضریح تل زینبیه و ساخت سوله امام حسن مجتبی(ع) در کربلا است.

آیت الله صدیقی نیز در این دیدار که با حضور اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان در مسجد کریم خان تبریز برگزار شد در سخنانی عنوان داشت:  شما در جبهه های جنگ 8 سال دفاع مقدس حضور فعال داشتید و هم اکنون در  جبهه جنگ  نرم نیز با فعالیت در بازسازی عتبات عالیات حضور دارید. دشمنان  امیرالمومنین علی (ع) با حمایت دنیای کفر بنا دارند آثار امیرالمومنین علی (ع) و آثار ولایت را محو کنند.

وی خاطرنشان ساخت : چون حضرت زهرا(س) گنبد و بارگاهی  ندارند، خدمت شما عزیزان در ستاد بازسازی و طرح توسعه حرم حضرت علی(ع) به نام صحن بزرگ حضرت فاطمه الزهرا(س) در نجف اشرف یعنی این که شما تابلویی ساخته اید که به وسیله آن می توان حضرت زهرا(س) را یاد کرد.

رییس هیات امنای ستاد بازسازی استان تهران در پایان یادآور شد: صحن بزرگ حضرت  فاطمه الزهرا(س) به عنوان سمبل حمایت حضرت زهرا(س) از ولایت حضرت  امیرالمومنین(ع) است و خوشا به حال شما عزیزانی که در این ستاد مقدس  فعالیت می کنید.