دیدار رییس و اعضای ستاد بازسازی عتبات عالیات استان با حضرت حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم

نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محبوب تبریز در این مراسم با بیان اینکه تبریز و آذربایجان در سراسر کشور در امر مقدس عشق و علاقه و اردت به اباعبدالله الحسین و ائمه اطهار(ع) زبانزد عام و خاص است  و همه نیز این را می دانند.

 

حضرت حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم، سوز و گداز روضه های آذری برای ائمه اطهار(ع) و نیزعشق آذربایجانی ها به تشکیلات اباعبدالله الحسین(ع) را انکار ناپذیرو فراموش نشدنی دانسته و تاکید کردند: این امر ایجاب می کند که مردم آذربایجان در ارتباط با بازسازی عتبات عالیات نیز همانند موارد اشاره شده همیشه پیش قدم باشند.

به گزارش روابط عمومی ستاد بازسازی عتبات عالیات استان آذربایجان شرقی، حضرت حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم بهترین شیوه جذب نذورات مردمی برای امر بازسازی را ارتباط موثر با هیئات حسینی سطح استان و نیز خیرین آذربایجانی و بازاریان ارادتمند به آستان ائمه اطهار(ع) دانسته و کمک به بازسازی عتبات عالیات را از افتخارات ایران برشمردند.

نماینده محترم ولی فقیه در استان در انتهای این جلسه جلب کمک های مردمی استان به بازسازی عتبات عالیات را افتخاری برای آذربایجان دانسته و فرمودند: در این رابطه بنده نیز با افتخار و با کمال میل در خدمت ستاد بازسازی عتبات عالیات برای ماندگاری نام آذربایجان در امر بازسازی و توسعه اعتاب مقدسه هستم.

در ابتدای این جلسه حاج آقا داداش زاده، رییس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان نیز با اشاره به فعالیت های انجام گرفته طی سالیان گذشته گزارشی از عملکرد این ستاد در امر بازسازی اماکن متبرکه ارائه کردند.